Сонячні електростанції 30 кВт під ключ

Сонячна електростанція 30 кВт — найбільш потужна електростанція для власних домогосподарств з дозволених державою в рамках «зеленого тарифу».

З цієї точки зору вона також є найбільш вигідною, тому що крім генерації енергії для приватного будинку дозволяє отримувати прибуток — до 2030 року держава купує надлишок «зеленої» енергії за фіксованою ціною в євро за КВт.

Якщо договір буде складено до 2024 року — вартість складе 4,7878 грн/кВт*ч, якщо с 2024 по 2029 рік — 4,2646 грн/кВт*ч.

У тих, хто встиг підключитися до 2019 року, держава вже купує електроенергію і продовжить купувати до 2030 року по ціні 5,3268 грн/кВт*ч — тарифна ставка залежить від дати підключення.

«Зеленим» тарифом можливо скористуватися у разі монтажу мережевої або гібридної СЕС.

Ситуація після закінчення дії «зеленого тарифу» поки не відома. Але, в будь якому випадку залишиться можливість продажу надлишку електроенергії, хіба що за зниженою ціною. Навіть за таких умов проект на 30 кВт буде цілком рентабельним.

Solar Technology

Сонячні електростанції
30 кВт

30 кВТ

Основними елементами сонячної електростанції є сонячні панелі та інвертор. Вони доповнюються додатковим обладнанням (кріпленнями, кабелем, захисною автоматикою). 

Додаткові елементи підбираються під конкретні умови.

В базовій комплектації:

  • якісні сонячні панелі від таких компаній зі світовим ім’ям JA Solar та Trina Solar та інших.
  • інвертори лідера галузі – Huawei.

Компанії з якими працює SolarTech.if з року в рік перебувають у числі виробників, які очолюють рейтинг Tier-1.

 

 

Комплектація сонячної електростанції на «зелений тариф» 30 кВт на дах

Назва товаруМодельКількістьЦінаСума
Сонячна панельJAsolar JAM72|MS20 455Wp66 шт169 $11 155 $
Мережевий ІнверторSolis – 30K – 5G з моніторингом12100 $2100 $
Система кріплень на дахНержавійка, алюміній66 шт15 $990 $
ЕлектрофурнітураКабель, конектори,
Група безпеки, запобіжники, гофри,
комплект555 $
Монтаж на дахувстановлення панелей, інвертора,
прокладка ліній, запуск
66 шт15 $990 $
300 $
Металоконструкція на землюДоставка, монтаж $
Підсумок обладнанняЗ панелями JAsolar16 090 $

Ціна сонячної станції (монтаж + обладнання) за 1 кВт = 536 $

Ціна вказана для базового комплекту, ми завжди раді вислухати Ваші пропозиції та внести будь-які зміни, щодо комплектації – кількості фотомодулів їх типу, потужності мережевого інвертору.

Сонячні електростанції 30 кВт під ключ в Україні – ціна пропозиції

В цей рейтинг входять великі компанії з річним виробництвом більше 1 ГВт потужності сонячних батарей, з повним циклом виробництва від вирощування кремнію до складання панелей, з інвестуванням в наукові дослідження і оснащуванням виробництва сучасними роботизованими лініями.

Рейтинг дозволяє покупцям бути впевненими, що заявлені технічні характеристики сонячної батареї відповідають дійсним. Особливості сонячних монокристалічних панелей: 

Інвертора Huawei є одними з найкращих інверторів для 30-кіловатної мережевої сонячної електростанції. Він відноситься до категорії промислових мережевих інверторів, характеризується надійним, потужним, витривалим функціюванням. ККД роботи становить 98,6%. Виробник зі світовим ім’ям дає на інвертор 5 років офіційної гарантії, та надає ще 5 років гарантії сервісної підтримки після вичерпання основного гарантійного терміну.

Наші роботи

Solar Technology

Електростанція на продаж

30 кВТ

Мережева сонячна електростанція підключається до загальної електромережі. Вона не має батареї і замінює мережеву електроенергію в реальному часі. Якщо енергія не споживається домогосподарством, вона поступає в мережу і купується державою за «зеленим» тарифом.

Процесами споживання і передачі електричної енергії керує інвертор. Він є найдорожчим елементом мережевої сонячної електростанції (коштує приблизно 2250$).

Монтування мережевої сонячної електростанції під ключ може коштувати від 17000$ — ціна залежить від комплектації системи на металевій конструкції і від 16000$ при монтажі на даху.

Сонячні електростанції 30 кВт під ключ в Україні – ціна пропозиції
Сонячні електростанції 30 кВт під ключ в Україні – ціна пропозиції

В вартість 17000$ входить:

Середньомісячний дохід від такої електростанції, за показниками минулого 2020 року, склав 8 000 грн (частина електроенергії споживалась власним домогосподарством). У літні місяці мережева СЄС приносила до 20 000 грн прибутку, взимку — до 1 000 грн. Таким чином, термін окупності станції орієнтовно становить від 3.5 років.

Це з урахуванням податку на доходи фізичних осіб та військового збору 19,5%.

Дані з лічильника передаються в РЄС автоматично а онлайн-режимі. На їх підставі формується акт, в якому віднімається кількість спожитої електроенергії, а решта оплачується за «зеленим тарифом». Акти потрібно підписувати щомісяця.

Монтаж системи

Сонячна електростанція 30 кВт передбачає установку близько 100 панелей. Їх можна розташувати на даху (дома, госпбудівлі або навісу) або на землі — головне виставити панелі під необхідним кутом в напрямку на південь.

При монтажі комплекту на даху потрібно приблизно 160 – 170 м2 площі. Також необхідно врахувати навантаження — тиск конструкції з панелями становить ~14 кг/м2. При наземному монтажі панелей для металевої конструкції потрібно близько 150 м2 вільної площі.

Для монтажу мережевої СЕС також потрібна виділена потужність на будинок, рівна або більше потужності станції і установка спеціального двонаправленого лічильника.

Наша компанія надає повний спектр послуг з встановлення сонячних електростанцій, замовте безкоштовний розрахунок вже сьогодні:

Терміни будівництва.
Гарантії та додаткові вигоди

Окупність — одна сторона медалі. На фоні постійного зростання тарифів на електрику користування власною буде становитися більш вигідним — чим вище вартість, тим більше економія.

Також після повернення вкладених коштів, мережеву СЕС можна розглядати в якості пасивного доходу — фактично нічого не робиш, а на поточний рахунок щомісяця надходять гроші.

Терміни будівництва сонячної електростанції 30 кВт — від 5-ти до 10 днів — залежить від складності монтажних робіт. Терміни гарантійних зобов’язань з дати введення сонячної станції в експлуатацію на:

  • монтажні роботи — 3 роки;
  • сонячні панелі — 10 – 12 років на фізичний корпус, та 25 років на виробіток;
  • мережевий інвертор — 6 років.
SolarTech Блог

Найновіші статті з блогу

Статті

Залишились запитання?

Заповніть Ваші контактні дані, та ми обов’язково з Вами зв’яжемось. 

Введіть текст заголовка